Categorie 1

13 november '24

Reanimatie cursus team Fysiogroep Waterland

Afgelopen maandag heeft het team van Fysiogroep Waterland de jaarlijkse reanimatie cursus gevolgd. Wij vinden het belangrijk dat alle collega’s in staat zijn adequaat te handelen tijdens een hartstilstand of verstikking. Hette bedankt voor de leuke en leerzame ochtend.

 

Geschreven door

Jos Kooistra

Fysiotherapeut en Praktijkeigenaar

Gespecialiseerd in orthopedische revalidatie & hart revalidatie, behandeling van artrose, shockwave therapie en dry needling.

Meer over Jos Kooistra

Nieuws

Bekijk ook

Nieuws

Bekijk ook

Categorie 1

31 juli '25

Workshops voor zwangeren

Gratis workshops voor zwangeren: voeding & beweging tijdens je zwangerschap   Samen met Suzanne, diëtist bij Diëtistenpraktijk Suus, organiseert Liesbeth van Fysiogroep Waterland drie praktische én gezellige workshops

Lees meer

Categorie 1

23 juni '25

Fysiogroep Waterland Gouwzeetoernooi Monnickendam

Afgelopen weekend was een geslaagde start van het Gouwzeetoernooi in Monnickendam. Fysiogroep Waterland was zaterdag en zondag aanwezig om de tennissers te behandelen en advies

Lees meer

Categorie 1

05 mei '25

5 Mei: Bevrijdingsdag gesloten

Vandaag vieren wij bevrijdingsdag! Morgen zijn we weer vanaf 07.30 uur open.

Lees meer