Het team

Robin Bont

Algemene fysiotherapie

Revalidatie

Sport gerelateerde klachten

r.bont@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Jos Kooistra

Neurologische revalidatie

Orthopedische revalidatie

Artrose, heup en knie

j.kooistra@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Lenka Buhlova

Lymfdrainage

Aanmeten elastische kousen

Handtherapie

l.buhlova@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Wouter Molenaar

Manuele Therapie

Dry-needling

Rug-, nek- en schouderpijn

w.molenaar@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Liesbeth Schouten

Rugklachten

Zwanger en fit

Kinderfysiotherapie

l.schouten@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Thijs Jesse

Algemene fysiotherapie

Sport gerelateerde klachten

t.jesse@fysiogroepwaterland.nl Lees meer

Suzanne Vonk

Diëtist

Leefstijlcoach

Gezondheidswetenschapper

suzanne@gezondmetsuus.nl Lees meer

Annelin Schilder

Blogs

De laatste blogs

11 december '23

Bevallingsvoorbereiding 7 maart 2024

Zwangeren Opgelet! De 2e FLOOR Bevallingsvoorbereiding staat gepland op: Maandag 7 maart 19:00 – 21:30 in Monnickendam Een eenmalige workshop samen met je beval partner.

Lees meer

07 december '23

SKI POWER – Goed voorbereid op wintersport

Jaarlijks gaan zo’n 1 miljoen Nederlanders op wintersport. Onder alle wintersporters krijgt 1 op de 17 mensen een blessure tijdens de wintersportvakantie. Een knieblessure is

Lees meer

06 december '23

Val Analyse 21 & 22 december

Elke 4 minuten belandt een 65-plusser op de spoedeisende hulp na een valongeval. Dit is slechts 10% van het totaal aantal valongevallen van ouderen. De

Lees meer

28 november '23

FLOOR Bevallingsvoorbereiding

Zwangere Opgelet! De eerste FLOOR Bevallingsvoorbereiding staat gepland. Een avond met eerlijke, nuttige en praktische informatie rondom de laatste fase van de zwangerschap, de bevalling

Lees meer

Contact

Heeft u vragen of wilt u informatie?
Neem contact op

Afspraak

Heeft u klachten?
0299 - 65 34 99