Categorie 1

23 juli '24

Revalidatie na operatie

Fysiogroep Waterland is gespecialiseerd in het revalideren van patiënten na een operatie.

 

Hierbij kunt u denken aan:
✓ Nieuwe Heup (THP)
✓ Nieuwe Knie (TKP)
✓ Nieuwe Schouder (TSP)
✓ Operatie aan de knie zoals een nieuwe kruisband of meniscus operatie
✓ Hernia operatie (HNP operatie)
✓ Revalidatie na een breuk (fractuur)

 

In de meeste gevallen mag u binnen enkele dagen na de operatie weer naar huis en kan de revalidatie beginnen. Indien nodig zal een van onze fysiotherapeuten de eerste periode bij u aan huis komen als u nog niet in staat bent om naar de praktijk te komen. Het doel van de revalidatie is om u weer op het hoogst haalbare niveau van functioneren te brengen zodat u uw werk en hobby’s weer kunt hervatten. Onze therapeuten hebben indien nodig rechtstreeks contact met de orthopeden. Samen met uw fysiotherapeut werkt u aan uw persoonlijke doelen.

De fysiotherapeuten van Fysiogroep Waterland werken nauw samen met de orthopeden en chirurgen van o.a. het Dijklander , Boven IJ, OLVG, AMC, VU en de klinieken uit de regio.

Geschreven door

Jos Kooistra

Fysiotherapeut en Praktijkeigenaar

Gespecialiseerd in orthopedische revalidatie & hart revalidatie, behandeling van artrose, shockwave therapie en dry needling.

Meer over Jos Kooistra

Nieuws

Bekijk ook

Nieuws

Bekijk ook

Categorie 1

11 november '25

Collega’s Thijs en Shannen lopen marathon voor Kika

Vorige week liepen onze collega’s Thijs en Shannen de marathon van New York voor Kika. Met het lopen van deze marathon haalden ze €15.000 op

Lees meer

Categorie 1

04 november '25

Gratis workshops voor ouders! Over voeding, motoriek én moeilijke eters.

Samen met diëtist Suzanne (Diëtistenpraktijk Suus) organiseert Liesbeth van Fysiogroep Waterland twee gezellige én praktische avonden vol herkenning en tips die je direct kunt gebruiken

Lees meer

Categorie 1

13 oktober '25

Presentatie Jos Kooistra voor GGD Zaanstreek-Waterland en ZONH

Afgelopen week gaf onze collega Jos Kooistra  een presentatie over zijn rol als beweegmakelaar m.b.t. valpreventie in de gemeente Waterland. Jos was gevraagd door GGD

Lees meer